INSTRUKCJA OBSŁUGI

—————————  R E G U L A M I N  Witryny MKD Poezje ————————–

— Twoja wizyta i Nr IP zostały odnotowane w archiwum naszej Pamięci — Pierwsza i każda wizyta, pobyt na stronach Witryny Autorskiej MKD Poezje dłuższy niż 30 sekund oznacza stałą oraz bezwarunkową akceptację niniejszego REGULAMINU

Regulamin po 30 sekundach
obowiązuje każdego odwiedzającego Witrynę także po wyjściu stąd! Jeśli więc zabłądziłeś – wyjdź teraz!

_____All rights reserved! ____* * *_____All rights reserved! ____

 Jeśli chcesz świadomie pozostać tu – po realizacji zadań wymienionych w zakładce TESTER-U  jesteś mile widzianym Gościem! Witaj!

——————————— all rights reserved ——————————–

Zawartość Witryny MKD Poezje, wszelkie przedstawione tu dobra: treści utworów, fotografie, nagrania, komentarze, pomysły są wyłączną własnością Autora i są chronione odpowiednimi przepisami Prawa.
Cytowanie fragmentów utworów, a także neologizmów, bon-motów/powiedzonek itp i innych treści będących własnością MKD-Poezje jest mile widziane, lecz dozwolone wyłącznie z podaniem tytułu, autora i linku do źródła/Witryny.
Wykonywanie utworów publicznie, kopiowanie fotografii i utworów w całości oraz ich zapisywanie i drukowanie w celu rozpowszechniania jest dozwolone jedynie za wiedzą oraz – w przypadku publikacji- pisemną zgodą Autora.

Kontakt z MKD Poezje to wpis w komentarzu „Do Czytaczy”.. Treść z adnotacją PRYWATNE jako list przeznaczony dla Autora nie ukaże się publicznie.

___ Wszelkie prawa zastrzeżone! __ All rights reserved! ___

_____________________ \ *** /____________________

UWAGA !

Działy czyli tzw. KATEGORIE Witryny oraz wyniki wyszukiwania  zawierają jedynie POCZĄTKI utworów. Pełna treść ukazuje się po zaznaczeniu (kliknięciu) tytułu.

Komentarze _______ Pisane kulturalnym językiem są mile widziane, powinny dotyczyć wyłącznie postrzegania /oceny przez Gościa zamieszczonych tu utworów lub sytuacji z ich treścią związanych. Ukażą się dopiero po akceptacji. Wpis może być podpisany nazwiskiem, imieniem lub anonimowy – z podaniem inicjałów, pseudonimu. Podawane adresy e-mail nie są publikowane, powinny być jednak aktualne/prawdziwe.  Autor ma prawo do odpowiedzi jak i do usunięcia komentarza bez podania przyczyny.

________ kilka słów o Autorze, MKD Poezje __________

Przedstawiciel i jeden z prekursorów I m p u l s j o n i z m u – nowego gatunku Sztuki. Absolwent warszawskiego Konserwatorium (PWSM). Artysta muzyk, solista, kompozytor, aranżer nagrań radiowych i TV, akompaniator. Twórca posługujący się równie swobodnie językiem nut jak i słowem… Członek ZAKR oraz innych artystycznych i twórczych stowarzyszeń. Człowiek z iskrą, na każdą pogodę, lider, marzyciel i jednocześnie realista, którego stać na „myślenie pozytywne” nie tylko w trudnych sytuacjach. Niezależny, rozważny, o poglądach wspartych solidnym argumentem, wiedzą i doświadczeniem…

Autor, Założyciel/ Rektor Uniwersytetu Życia, jest twórcą niezależnym od jakiegokolwiek pracodawcy lub „grupy politycznej”, ma tożsamość, Korzenie, własne, suwerenne poglądy za które osobiście bierze odpowiedzialność. Wszelkie „szufladkowanie” lub „zawłaszczanie”, klasyfikowanie „po czyjejkolwiek” – zwłaszcza politycznej – stronie jest nieuprawnione, podobnie jak nadinterpretacją jest utożsamianie opisywanych w utworach zdarzeń z prywatnością i życiorysem Autora…

________ KONCERTY,  SPOTKANIA…_________

Autor ze względu na wykształcenie oraz kilkudziesięcioletni staż na scenie i estradzie ma prawo zawsze otrzymać stosowne honorarium bo wtedy może przeznaczać je w różnych formach na cele służące zapraszającej go Społeczności.
_________________________________________

===============================

Drogi Gościu!

To, że czytasz te słowa oznacza, że dawno temu minęło 30 sekund od wejścia tu. Zaakceptowałeś REGULAMIN Witryny MKD Poezje. Ten fakt także pozostanie w Archiwum naszej pamięci. Będzie nam ogromnie miło widzieć Cię znów na stronach Witryny, gdyż mamy nadzieję, że będziesz o zaakceptowanych przepisach pamiętał teraz i po wyjściu stąd.

 MKD Poezje // Admin

——————————— all rights reserved ——————————–

Jeśli potrafisz być WYDAWCĄ, KOMPOZYTOREM, WYKONAWCĄ lub REŻYSEREM >skontaktuj się z Autorem... Zapraszam wszystkich gotowych do zainwestowania swojego talentu we współpracę z MKD Poezje!