EMPATIA /TESTER

Szanowni Goście !

PRZYCHODZICIE tu od 10 lat z CAŁEGO ŚWIATA! (dane z 03-05-2018):

  • Germany Germany 31.89%
  • United States United States 23.73%
  • Poland Poland 19.20%
  • China China 7.17%
  • United Kingdom United Kingdom 3.64%
  • Inne Inne 14.38%

Udostępniając Wam o każdej porze dnia i nocy dostęp do mojej twórczości – także do utworów nowych, w większości niepublikowanych drukiem- OKAZUJĘ Wam ZAUFANIE!

Przychodzicie tu wielokrotnie – jak mówi statystyka; wracacie tu, niektórzy – co widać po waszych adresach IP – od wielu lat (!!!) co oznacza, że dostrzegacie tu WARTOŚCI, że moje myśli sprawiają Wam przyjemność, podzielacie moje POSTRZEGANIE ŚWIATA! Oznacza także, że doceniacie Spokój Czytelni bez reklam i ciepłą, przyjazną CISZĘ domu, komfort który zapewniam Czytaczom utrzymując Witrynę.

OKAZUJĘ Wam SZACUNEK! 

Ogólnie przyjętym w cywilizowanym Świecie zwyczajem jest, że spotykając się podczas wędrówki na szlaku nawet nieznajomi sobie ludzie różnych nacji uśmiechają się do siebie, pozdrawiają się wzajemnie – w różnych językach.

Pozdrawiam Was zawsze – otwierając na oścież drzwi mojego domu – Witryny MKD Poezje, stworzonej po to by dostrzegać na swojej drodze innych ludzi, umieć okazywać im ZAUFANIE, SZACUNEK, EMPATIĘ;  jeśli potrzebują – UDZIELIĆ POMOCY!

Dlatego tworząc otwartą na cały Świat Witrynę wyposażyłem ją od początku w zakładki TESTER i AKCJA !!

EMPATIA, testowanie jej w praktyce, POMAGANIE potrzebującym pomocy – to główny cel istnienia Witryny MKD Poezje.

DOSTRZEGACIE TO…??? Wiersze to mój wkład, a to na co staram się zwrócić Waszą uwagę, to – Życie, w którym NIE KAŻDEGO STAĆ nawet na coś tak oczywistego jak Internet. Daję Wam w tych zakładkach tylko nieliczne Przykłady Prozy Życia, ale ONE SĄ dla Was, mają wzbudzać Wasze zainteresowanie tym co na szlaku spotkacie, WASZĄ EMPATIĘ bo nawet jeśli JEDNO STWORZENIE potrzebujące pomocy otrzyma ją – WARTO POMAGAĆ! 

Wiem, że jesteście pięknie skromni, że pomagacie ludziom bezinteresownie, ale chciałbym wiedzieć o Waszych pięknych uczynkach więcej. Piszcie do mnie: czego dokonaliście, komu pomagacie, komu mogę pomóc osobiście lub/i  dodając jako temat do treści zakładki AKCJA. Niech piszą także Ci, którzy potrafią tu WEJŚĆ, SKONSUMOWAĆ, WYJŚĆ (a nawet po cichu skopiować, wynieść)  i nawet nie pozdrowić Gospodarza(?!). Może przestaną się wstydzić swojej Dobrej, najlepszej z uczciwych Strony i zechcą choć jej malutki kawałeczek odkryć Ludziom, mnie…?

Idąc za świętymi słowami Matki Teresy z Kalkuty (całość cytatu w zakładce AKCJA): „Ludzie są nierozumni, nielogiczni, samolubni. Kochaj ich mimo wszystko i wiedząc, że tekstu  nie trzeba uczyć się na pamięć, wystarczy mieć go w sobie  Kocham Was – oczywiście – wszystkich !!!

 Oczekuję, że Czytacze MKD Poezje wiedzą co to EMPATIA i nie będą się wstydzić zwykłych ludzkich zachowań, nie zapomną okazać należnej nie tylko na szlaku grzeczności, np. pozdrowić Gospodarza.. Przecież to właśnie Wy możecie mi pomóc, gdy szukam w ludziach CZŁOWIEKA!

______________________________________

P.S. Dla leniwych, wstydliwych i tych którzy „pierwszy raz” mam świetny, bezbolesny pomysł – TEST na wykazanie się EMPATIĄ:

KAŻDE Z WAS niczego nie musi, zwłaszcza pomagać, ale MOŻE nie wstydząc się – przy okazji opłaty za telefon, czynsz, alimenty, nową kreację lub auto itp wpłacić na podane tu konto Autora DAROWIZNĘ na rozwój i utrzymanie Witryny MKD Poezje.

Dla Waszej wygody założone zostały specjalne konta dla przyjmowania Waszych wpłat w dewizach lub złotówkach, w dowolnej walucie i kwocie! Bez przeliczania na PLN (Złoty Polski) wprost w głównych walutach świata (USD, GBP, EUR, CHF) lub po przeliczeniu Waszej rodzimej waluty (np. chińskiej, japońskiej, rosyjskiej, południowo-afrykańskiej, brazylijskiej, hinduskiej, izraelskiej, peruwiańskiej, skandynawskiej, kuwejckiej itp – bo przecież w tych krajach czytacie moje utwory i korzystacie z nich, nie ważne czy znając język polski, czy ucząc się go na moich wierszach, czy w automatycznych tłumaczeniach).

Rzetelna realizacja przelewu nie powinna sprawić kłopotu ani placówkom WesternUnion, ani podobnym, ani żadnemu innemu Bankowi na świecie, ani nikomu z Czytaczy!

To nie jałmużna – to podziękowanie za gościnę, oznaka szacunku dla Gospodarza! Jeśli ktoś nie zna lub nie lubi słowa SZACUNEK niech to sobie nazywa Biletem Wstępu, Abonamentem itp.

Blankiet wpłaty powinien jednak zawierać obligatoryjną treść:

/= DAROWIZNA dla M.K.Dabrowski /MKDPoezje =/

Z radością, zrozumieniem i szacunkiem powitam na którymś z podanych kont lub w e-mail opisującym dobre uczynki ślad Człowieka, Czytacza świadomego swojego Człowieczeństwa, z zaliczonym Kursem Empatii!

Maciej Krzysztof Dąbrowski

(MKD Poezje)

===== Numery kont : ===================
Rachunek walutowy w PLN
Numer IBAN      PL46249010570000990068761910
Kod BIC/SWIFT ALBPPLPW
========================
Rachunek walutowy w CHF
Numer IBAN      PL81249010570000990368761910
Kod BIC/SWIFT ALBPPLPW
=========================
Rachunek walutowy w EUR
Numer IBAN      PL37249010570000990268761910
Kod BIC/SWIFT ALBPPLPW
========================
Rachunek walutowy w USD
Numer IBAN      PL90249010570000990168761910
Kod BIC/SWIFT ALBPPLPW
========================
Rachunek walutowy w GBP 
Numer IBAN      PL28249010570000990468761910
Kod BIC/SWIFT ALBPPLPW
========================

Gdybyście się upierali, że jednak chcecie powiedzieć też DZIĘKUJĘ, Wszystkiego Dobrego lub Szczęśliwej Drogi a może kilka słów od serca dodać – KONTAKT jest prosty = to wpis w komentarzu zatytułowany – OD CZŁOWIEKA!

>> Do autora

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.