INSTRUKCJA OBSŁUGI

  WITRYNA AUTORSKA MKD POEZJE

———————-  R E G U L A M I N  ———————

Pierwsza i każda wizyta, pobyt na stronach Witryny Autorskiej MKD Poezje dłuższy niż 30 sekund oznacza stałą oraz bezwarunkową akceptację niniejszego REGULAMINU

Jeśli zabłądziłeś – wyjdź teraz!

_____All rights reserved! ____* * *_____All rights reserved! ____

Jeśli chcesz świadomie pozostać – Witaj! Jesteś mile widzianym Gościem! 

Zapoznaj się z ideą Witryny oraz treścią zakładki  EMPATIA / TESTER!

——————————— all rights reserved ——————————–

Zawartość Witryny MKD Poezje, wszelkie przedstawione tu dobra: treści utworów, fotografie, nagrania, komentarze, pomysły są wyłączną własnością Autora i są chronione odpowiednimi przepisami Prawa.
Cytowanie fragmentów utworów, neologizmów, bon-motów/powiedzonek itp treści będących własnością MKD-Poezje jest mile widziane, dozwolone jednak wyłącznie z podaniem tytułu, autora i linku do źródła/Witryny.
Komercyjne wykonywanie, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i utworów w całości oraz ich publikowanie w innych formach jest dozwolone tylko za (pisemną) zgodą Autora.
=======================================
___ Wszelkie prawa zastrzeżone! __ All rights reserved! ___
==================
Kontakt z MKD Poezje to wpis w komentarzu. Treść z adnotacją PRYWATNE jako list przeznaczony dla Autora nie ukaże się publicznie.

_____________________ \ *** /____________________

UWAGA !

Działy czyli tzw. KATEGORIE Witryny oraz wyniki wyszukiwania  zawierają jedynie POCZĄTKI utworów. Pełna treść ukazuje się po zaznaczeniu tytułu;

Kolejność utworów zmienia się// W Spisie Treści nie ma tytułów wymagających wpisania hasła//

Komentarze _______ są mile widziane, powinny dotyczyć wyłącznie postrzegania/oceny przez Gościa treści zamieszczonych tu utworów lub sytuacji z ich treścią związanych. Ukażą się dopiero po akceptacji. Podawane adresy e-mail nie są publikowane, powinny być jednak aktualne/prawdziwe.  Autor ma prawo do odpowiedzi jak i do usunięcia komentarza bez podania przyczyny.

Wszelkie „szufladkowanie” lub „zawłaszczanie” Autora, klasyfikowanie „po czyjejkolwiek” stronie jest nieuprawnione, podobnie jak utożsamianie opisywanych w utworach zdarzeń z prywatnością/życiorysem Autora…

________ kilka słów o MKD Poezje __________

Przedstawiciel i jeden z prekursorów I m p u l s j o n i z m u – nowego gatunku Sztuki. Absolwent warszawskiego Konserwatorium. Artysta muzyk, solista, kompozytor posługujący się równie swobodnie językiem nut jak i słowem… Członek literackiej komisji kwalifikacyjnej ZAKR.

===============================

Drogi Gościu!

To, że czytasz te słowa oznacza, że dawno temu minęło 30 sekund od Twojego wejścia tu. Oznacza to, że Zaakceptowałeś REGULAMIN Witryny MKD Poezje. — Twoja wizyta i Nr IP zostały odnotowane, pozostaną w archiwum naszej Pamięci— Będzie nam ogromnie miło widzieć Cię znów na stronach Witryny, gdyż mamy nadzieję, że będziesz o zaakceptowanych przepisach pamiętał zawsze, teraz i po wyjściu stąd.

 MKD Poezje // Admin

——————————— all rights reserved ——————————–

P.S.

Na zdjęciach tomiki wierszy:
oraz <<„Romantica„>> ROMANTICA Okładka
____________________________________________

ZAMÓWIENIA na egzemplarze tomiku „Frywonetki” można składać u Autora (wpis w komentarz)

….. nakład/ostatnie II wydanie/tomiku „Romantica” został już niestety wyczerpany… istnieją plany wydania kolejnego nakładu oraz innych kategorii – Autor oczekuje propozycji Wydawców…

 

_____________________________________________________MKD Poezje