UWAGA

Ten LIST (a właściwie prośba Autora) skierowany jest do szukających repertuaru WYKONAWCÓW, do uczestników Konkursów Recytatorskich, do UCZNIÓW młodych i doroślejszych, do młodzieży, do starszych, do Harcerzy szukających piosenek przy ognisku, do Emerytów i Kombatantów, do poszukujących śmiesznych wierszyków, do Centrum Kultury, Urzędu Miasta jako ORGANIZATORÓW oraz oczywiście do Pani DYREKTOR SZKOŁY poszukującej czegoś na Akademie, do wszystkich poszukujących materiałów do ćwiczeń POLONISTÓW i HISTORYKÓW, do Pani od Muzyki, do prowadzących zespoły…

Przedstawiam moją twórczość jak nikt chyba inny – dając do prawie wszystkich utworów SWOBODNY (DARMOWY) DOSTĘP przed ich drukiem. Myślę, że nie tylko ilość „odsłon” świadczy, że tutejsze DARMO wale nie oznacza NIC NIE WARTE, że WARTOŚĆ odnajdujemy nie zawsze tam, gdzie drogo! To dlatego, podobnie jak tysiące Czytaczy z całego świata wędrujecie TU, by czytać, słuchać, komentować, przysyłać mi komentarze, uśmieszki. Niektóre z utworów deklamujecie, przedstawiacie w Konkursach, odnosicie SUKCESY !:-)

Mam nadzieję, że moje utwory, wiersze, teksty i piosenki znajdą godne miejsce w waszych sercach, w Polsce i wśród POLONII służąc naszej polskiej Kulturze na Akademii, Uroczystości (rocznicowej, patriotycznej), przydadzą się nie tylko Polakom, nie tylko Polsce, będą czytane w domach, szkołach, śpiewane na lekcjach i przy ognisku! Zapraszajcie mnie! Jeśli będę mógł – chętnie przyjadę, posłucham, może coś powiem, zagram, może zaśpiewam z Wami…?

Jeśli uznacie treści i cele Witryny za wartościowe, pomocne w pracy, dydaktyce itp. – proszę przekazać list i adres Witryny ZNAJOMYM, KOLEŻANKOM, KOLEGOM, zaprzyjaźnionym Dyrekcjom Szkół (nie tylko Liceów), Ośrodkom Kultury, Urzędom, Przyjaciołom i dzieciom…

Pedagogów, Instruktorów prowadzących zajęcia teatralne, harcerzy, organizacje młodzieżowe, patriotyczne; wszystkich poszukujących nowego polskiego repertuaru wykonawców, uczestników Konkursów Recytatorskich zachęcam do omawiania treści utworów na zajęciach (często celowo stosuję „swoją” interpunkcję i neologizmy, zachowując jednak polską gramatykę, wspartą źródłami Prawdę). Zachęcam oczywiście do pisania do mnie po radę i pomoc, zgłaszania swoich jakże cennych dla mnie uwag.

_____ wszelkie prawa są zastrzeżone // all rights reserved_____

Macie pełną dowolność wyboru i prawo wykorzystania zgodnie z Regulaminem Witryny dostępnego tu repertuaru do ćwiczeń, prób, przygotowań itp użytku prywatnego,  możecie wysłać linki do utworów lub całe wiersze kolegom, rodzinie, znajomym, nieznajomym lub narzeczonym w prezencie, w dowód miłości, sympatii i zakochania, jednak proszę  ZAWSZE ZAWIADOMIĆ MNIE (pocztą e-mail lub wpisem informacji jako komentarz) o każdym publicznym WYKONANIU utworu na Akademii, Koncercie itp. a także o każdym zamiarze drukowania w jakiejkolwiek formie lub fakcie publicznego wykorzystania utworu np. zakwalifikowaniu go do kolejnego etapu/finału np.Konkursu Recytatorskiego, audycji radiowej, nagrania studyjnego, filmowego itp. Przy CYTOWANIU gdziekolwiek nawet części utworu należy ZAWSZE PODAĆ adres/ścieżkę adresową z TYTUŁEM, nazwą Witryny. imionami i nazwiskiem lub/i pseudonimem Autora, ponieważ użyczam Wam moją własność! Szanujcie ją, korzystając z pożytkiem z mojej pracy i tego co Wam udostępniam – nie zapominając o celu Witryny MKD Poezje, o EMPATII i szukaniu w Ludziach, także w sobie, Człowieka!

NA ZDROWIE:-)

___ all rights reserved___

______________

PS… Witryna MKD Poezje zawiera ok. 1200 oryginalnych, wciąż nowych o różnorodnej tematyce utworów!!! Podaję tu przykłady (tytuły, adresy/linki) tylko kilku wierszy (na Konkurs lub Akademię?) i tylko z cyklu POLSKA, ale zapraszam do zapoznawania się z innymi utworami (cyklami).

Macie więc ogromny > WYBÓR  < https://wierszemkd.com/?p=220 > :-)

LEĆ, WIERSZU < https://wierszemkd.com/?p=19204 >

DEFINICJE < https://wierszemkd.com/?p=11697 >

PILECKI ROTMISTRZ – PREZENTY< https://wierszemkd.com/?p=24264 >

KATYŃ` < https://wierszemkd.com/?p=98 >

ORKI CZAS  < https://wierszemkd.com/?p=20468 > (na melodię ROTY)

TRUDNA MIŁOŚĆ  < https://wierszemkd.com/?p=184 >

>> Do autora

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.